HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Ankara’da 1000 m2 üretim alanına sahip fabrikamızda Çevre ve Şehircilik Bakanlığının Geri Kazanım Belgesi’ne sahip firmamız sektörün ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda kendi ürettiğimiz granülümüzden veya orijinal ham madde kullanarak ambalaj üretimi yapmaktayız.

ACC Ambalaj, üretici olarak bakkaliye poşeti,  halı, perde, yorgan koruma poşetleri, kuru temizleme poşeti, fide ve fidan poşeti, dökme çöp torbası üretimini yapmaktayız. Geri dönüşümün ham maddesi olan granül satışı da yapmaktayız.

 

Vizyonumuz

ACC Ambalaj olarak “Üretmek mutluluktur.” sözünden hareketle çalışmalarımıza başladık. Şeffaflık ilkesini esas alarak müşterilerimize en iyi ürünü en hızlı bir biçimde sunmak için çalışmaktayız. Makine altyapımız ve sektördeki bilgi birikimimiz, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler yapabilme kabiliyetine sahiptir. Firmamız gün geçtikçe sektörün ihtiyaçlarını da esas alarak ürün yelpazesini geliştirmektedir. Personelimizin gelişimine de önem vererek kaliteden ödün vermeden üretmeye devam etmekteyiz.

Aşağıda yazılı sektöründe öncü markalarla kaliteli ürün, iyi fiyat garantisiyle ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırız.